loading

Halı Onarımı

Halı Onarımı

Halı Onarımı

Halı türlerinde meydana gelen başlıca sorunlar saçak sökülmesi, yırtılma, çekme, yanma, renk değişimi, zedelenme gibi sorunlar olabilmektedir. Değerli halılarınızın üzerinde yaşanan sorunlar her ne olursa olsun, yılların tecrübesini üzerinde barındırmakta olan firmamız, uzun yıllardan bu yana halı saçak tamiri, halı gövde tamiri ve halı kenarı tamiri, overlok gibi bu ve buna benzer farklı tamirat işlemlerini gerçekleştirmektedir.

Profesyonel olarak halı saçak tamiri, overlok ve buna benzer tamir işlemlerini kaliteli bir şekilde yerine getirmekte olan ekiplerimiz, halının yapısına ve türüne uygun bir tamir işlemi gerçekleştirmektedir. Halılarınızda meydana gelen yırtılma, sökülme, renk değişimi ve farklı deformasyonlardan dolayı oluşan hasarları en uygun şekilde tamir etmekteyiz.

Oldukça ince ve zahmetli bir iş olan halı tamiri özveri isteyen bir zanaattır. Halı yıkama ve halı tamiri gibi özen isteyen konularda son dönemlerden yüzlerce farklı firma türemiş durumdadır. Firmamız geçmişten bu güne sahip olduğu deneyimleri ile sizlere en kaliteli ve güvenilir hizmetleri sunmaktadır.

 

Not: 20 M KARE halı yıkatan müşterilerimize özel kampanyadır. Her yıkamada bir adet olmak kaydıyla ücretsiz hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

İnegöl ün en eski tecrübesine sahip firmamız her zaman sizlere daha iyi hizmet verebilmek için çalışmaktadır.